تبلیغات
دلاوران مرصاد - نهار وحشت !

این روزها و خصوصا روزهای پس از حضور دولت در استان کرمانشاه که مهمترین دستاوردش را شاید می توان انتشار فیلم رقص و پایکوبی بانوان در رسانه ها و انزجار عمومی دانست ،برخی از رسانه های جریان خاص در استان تمام تلاش خود را برای ایجاذفضای دوقطبی در استان بکار گرفته اند .

تا آنجا که جلسه ای را که با حضور تعدادی از نیروهای ارزشی جریان انقلابی استان در راستای همفکری و هم اندیشی جهت اتخاذ تصمیمات جدی برای آینده استان تشکیل میگردد را به جلسه برنامه ریزی برای استقبال از حضوراحتمالی آقای احمدی نژاد تعبیر می کنند و یک ضیافت نهار دوستانه و دورهمی هم باعث وحشت این جریان خاص می شود .

مسلما آنچه این روزها و در روزهای آتی شاهد آن خواهیم بود چیزی فراتر از هجمه های این سه سال و اندی این جریان خاص خواهد بود و حتی سلام و علیک های خیابانی منتقدین دولت را به جلسات مهم تصمیم گیری و...تعبیر نمایند .

حضور احتمالی آقای احمدی نژاد در استان کرمانشاه بدون شک متعاقبا توسط رسانه های نزدیک به خط فکری ایشان به اطلاع عموم مردم ولایتمدار استان خواهد رسید .

این پرسش را که حامیان دولت که مراسم استقبال را با صرف هزینه های میلیاردی از بیت المال و با رقص و پایکوبی بانوان صورت دادند چرا تا بدین حد از تشکیل جلسات صمیمانه برخی افراد در استان احساس وحشت می کنند را باید در آینده نزدیک پاسخ داد .


تاریخ : جمعه 1395/05/1 | ساعت 11 و 31 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات