تبلیغات
دلاوران مرصاد - اگر سپاه نبود ،کشور هم نبود

امام خمینی (ره) در تجلیل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرمودند: من از سپاه راضی هستم، و به هیچ وجه نظرم از شما برنمی‌گردد. اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می‌دارم. چشم من به شماست.


دلاوران مرصاد ،شعیب نظری -حیفم آمدم این مطلب را بدون یادی از کلام گهربار بنیانگذار کبیر انقلاب در خصوص جایگاه سپاه در نظام آغاز کنم در حالیکه همگان به اهمیت و برجستگی این جایگاه واقفند .

از همان روزهایی که پرده از داستان حقوق های چنده میلیونی برخی از مسئولان شبکه بانکی برداشته شد ،آنچه که متصور بود اهمیت افشای سناریوهای پشت پرده این پرداخت بود که به هیچ وجه نمی شد به سادگی از آن گذشت .

در حالیکه برخی دست وپای خود را گم کرده و سعی داشتند تا از اهمیت و شدت این افشاگری ها و مطالبه گری ها بکاهند و با اظهار نظرهای ناشیانه از برخی تریبون های خاص استرس و نگرانیشان را از افشای آنچه که در پشت پرده های یکی دو سال اخیر اتفاق افتاده بسیار ناشیانه تر عیان کردند و در حالیکه می رفت تا این استراتژی جواب دهد به ناگاه اطلاعات سپاه همیشه مقتدر با دستگیری علی رستگار سرخه ای مدیر معزول ،مستعفی و یا هرچیز دیگر بانک ملت ،خواب خوش را بر چشم غارتگران بیت المال حرام کرد ،جدای از اینکه رسالت ذاتی سپاه ایجاب می کندتا همواره به همین منوال مقتدرانه عمل نماید اما به نظر می رسد که صید بزرگ اطلاعات سپاه بسیار بزرگتر از حد تصوری که در ذهن ها بگنجد و چه بسا دستهای آلوده بسیاری در پشت پرده، بزودی رو گرددکه تا بدین لحظه یک جریان خاص سیاسی در کشور سعی نموده تا با هوچی گری و غوغاسالاری در تطهیر آنان بکوشدو چه بسا ارتباط های پنهانی و گسترده ای در خصوص عوامل ایجاد سونامی اقتصادی که از سال 1390به بعد بطور کاملا مشکوکی بر فضای کشور مستولی شد عیان گردد .
تاریخ : چهارشنبه 1395/04/30 | ساعت 20 و 21 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات