تبلیغات
دلاوران مرصاد - آقای رئیس جمهور ،باخود دستمال گرد گیری بیاور!


مردم و پروژه های کرمانشاه هنوز خاک می خورند، آقای رئیس جمهور با خود دستمال گرد گیری به کرمانشاه بیاور

آقایان مسئول سلام امیدوارم نماز و روزه هایتان قبول درگاه احدیت باشد و باز امید دارم روزها و شبهای روزه داری شما مانند روزها و شبهای پر گرد و خاک ما مردم استان های غربی و جنوب غربی کشور نباشد.

راستش در حالی این مطلب را برایتان می نویسم که مانند خیلی از مردم خاک جنگ خورده و گرد و خاک پس از جنگ خورده مناطق یاد شده و شاید از یاد رفته حالی برایم نمانده چراکه گرد و خاک نفس این مردمان صبور را به تنگ آورده و امانشان را بریده است.

راستی ما دیروز مجبور شدیم روزه مان را بر خلاف میل عصر افطار کنیم آنهم با گردوخاک بسسسسیار غلیظ بر سر سفره آسمان که کارشناسان به آن ریزگرد می گویند باورتان می شود آنقدر به اجبار ریز گرد خوردیم که دیگر اشتهایی برای افطار برایمان نماند.

هواشناسان می گویند هوای خیلی از استانهای غربی و جنوب غربی کشور از جمله کرمانشاه خودمان در حالت بحرانی قرار دارد و هوای امروزمان از هوای دیروزمان بحرانی تر شده است.

می خواستم از افراد مطلع و آگاه یک سوال بپرسم و آن این است که آیا استنشاق و فرو بردن گردوخاک بسیار غلیظ آنهم بدون وقفه که موجب می شود روزه دار هر لحظه گل که چه عرض کنم با توجه به خشکی بزاق کلوخ بجای آب دهان قورت دهد علاوه بر ابتلا به بیماریهای خطرناک مانند امراض ریوی باعث باطل شدن روزه «روزه داران مناطق غربی و جنوب غربی کشور» می شود؟

این روزها می گویند قرار است آقای رئیس جمهور و اعضای کابینه بعد از ماه رمضان به استان خاک خورده کرمانشاه سفر کند آنهم در شرایطی نفر اول اجرایی کشور به استان پنجم سفر میکند که ماههای پایانی ریاست جمهوری را سپری می کند و نمی دانم با این شرایط این سفر نتیجه ای برای مردم شهید پرور استانی که نقطه آغاز و پایان جنگ تحمیلی بوده خواهد داشت ؟!

از این حرفها که بگذریم می دیدم و می شنیدم که مسئولان و دست اندرکاران روی کاغذ برنامه‌ها که نه مشکلات استان مانند بیکاری و بلاتکلیفی پروژههای مهم کرمانشاه از جمله راه آهن ، پالایشگاه آناهیتا و هزاران طرح دیگر که مانند ساکنان آن سالهاست خاک می خورند و خیلی مشکلات دیگر نوشته اند تا مرتفع شوند ان شاءالله ، اما به ذهنم رسید تا بعنوان عضویت کوچک از خانواده بزرگ رسانه و به نمایندگی از این مردم شریف به رئیس جمهور بگویم اگر نمی توان و یا نمی شود جلوی خاک خوردن طرحها را گرفت محض رضای خدا حداقل جلوی خاک خوردن مردم را بگیرید.

اگر بتوان رتبه اول بیکاری کشور و عقب افتادگی های بسیار دیگر در بخشهای مختلف را تحمل کرد که البته بسیار گران و پرهزینه است دیگر نمی توان این ریزگردها را که برایمان درشتی می کنند تحمل کرد آخر بخدا ما هم آدمیم و جنس بدنمان هم مثل مردم پایتخت و بقیه انسانها از پوست ، گوشت و خون است.

آیا کسی هست ما را یاری کند ؟ هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم.

رسول مرادی فعال رسانه ایتاریخ : جمعه 1395/03/28 | ساعت 12 و 43 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات