تبلیغات
دلاوران مرصاد - جنجال یک سقوط برای سقوط!

دلاوران مرصاد

متأسفانه در روزهای گذشته شاهد انتشار خبر حادثه ای ناگوار بودیم که در آن بیماری بر اثر سقوط از تخت در یکی از مراکز درمانی شهر کرمانشاه جان خود را ازدست داد و حادثه ای تلخ و ناگوار شکل گرفت .

در اینکه باید فی الفور اقدامات لازم در جهت تحقیق و تعیین تمام زوایای پیدا و پنهان حادثه فوق و برخورد شدید با مقصرین احتمالی عملیاتی گردد شکی نیست و فی الواقع خواست همگانی است اما متأسفانه برخی سعی دارند از این حادثه ناگوار کلاهی برای خود بسازند و آن را دستاویز حملات دامنه دار و هدفمند خود در راستای تلاش برای برکناری ریاست دانشگاه قرار دهند .

بر هیچ کس خصوصا اهل فن پوشیده نیست که خطای انسانی امریست بدیهی و چه بسی در بسیاری از کشورهای پیشرفته و متمدن وبا بهره گیری از دقیق ترین ابزارهای کنترلی و نظارتی بازهم روزانه شاهد حوادث بسیاری ناشی از خطای انسانی هستیم ،و روزانه سایت های خبری مملو از اخبار حوادث تلخ و ناگوار هستند که فقط آنها را می خوانیم و دریغ از یک سینه چاک کردن و گریبان دریدن !

اندکی تأمل کنیم شاید راهی که می رویم با صراط المستقیم زاویه داشته باشد اینکه رسانه های خود را تبدیل به محلی برای درج اتهامات واهی کنیم شاید به ظاهر امری ساده باشد اما در حقیقت عقوبتی ناپسند به همراه خواهد داشت .

نگذاریم اخلاق رسانه ای این حلقه مفقوده دنیای تکنولوژی ما هر روز گم تر از دیروز شود !تاریخ : سه شنبه 1395/03/18 | ساعت 00 و 50 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات