تبلیغات
دلاوران مرصاد - بازگشت به خط استارت!

پس از کش و قوس های فراوان و انتشار اخبار ضد و نقیض بالاخره دکتر شعبانی شهردار معزول کلانشهر کرمانشاه به محل کار خود بازگشت .

اینکه ایشان در طول مدت حضورش در شهرداری کرمانشاه کارنامه قابل قبولی ارائه نموده یا خیر به هیچ وجه مقصود مطلب ما نیست ،اینکه چه کسی در این میان باید پاسخگوی اتلاف وقت و انرژی و سرمایه مردم در خلال این زد وخوردها و تسویه حساب های اربابان قدرت باشد منظور است .

اینکه در شهرداری کرمانشاه تغییر شهرداران مناطق و مدیران ریز و درشت به مانند بازی ماروپله تبدیل به یک سرگرمی شده است مهم است !

این بازی آنقدر جذاب شده که هر لحظه امکان دارد یکی جفت شش بیآورد و یا برگ برنده ای رو کند و یا هر لحظه بیم آن می رود یکی زیر میز بازی بزند و همه چیز از هم بپاشد و مردم همچنان هاج و واج نظاره گر این سنگ وقلاب بازی هستند که بالاخره کدام طرف موفق می شود هرآن چشم طرف مقابل را از کاسه ی سر در بیاورد !

کار به جایی رسیده که آنقدر مارهای این بازی ماروپله زیاد شده اند که بعید است کسی جرأت تکان خوردن از خانه اش را داشته باشد ،چه بسا حرکت رو به جلو همانا و سوختن همانا و بازگشت به خط استارت همان .

قسمت جالب بازی اینجاست که همه خود را ذیحق و لایق و دیگران را معضل می پندارند ،این ماراتن اشتیاق برای خدمت به مردم معلوم نیست کی به خط پایان خواهد رسید فقط خدا نکند در این رهگذر رکورد گینس به ناممان ثبت شود که تا ابد از شنیدن نام گینس سرخ و سفید شویم .


تاریخ : سه شنبه 1395/03/18 | ساعت 00 و 10 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات