تبلیغات
دلاوران مرصاد - شما هم برای احمدی نژاد تبلیغ می کنید

سایت های اصلاح طلب و حاوی دولت تدبیر و امید توجه داشته باشند که حتی آنها هم در حال تبلیغ برای احمدی نژاد هستند ،حال هرکدام به نحوی!

توهین و تمسخر و تهمت و افترا به دکتر احمدی نژاد وهواداران بی شمارشان در استان کرمانشاه هیچگاه بی برنامگی و بی توجهی و کم لطفی دولت تدبیر و امید نسبت به استان را از یاد و نظر مردم پاک نخواهد کرد .

آیا شایسته نیست که شما به جای بازی با کلمات و توهین به رئیس جمهور مردمی و محبوب دکتر احمدی نژاد پاسخگوی شعارهای توخالی و وعده های سرخرمن اصلاحات در دوران انتخابات ۹۲به مردم استان باشید ؟!

مردم بهتر از شما به اصطلاح کارشناسان ،فشار کمرشکن تورم ،رکود و بی برنامگی را احساس می کنند و شک نداشته باشید که شما به هرشکلی که یاد احمدی نژاد را در ذهن آنها زنده کنید در حقیقت در حال تبلیغ برای دکتر احمدی نژاد هستید .

چطور شما به خود اجازه می دهید که در فضای مجازی اللخصوص در نرم افزار تلگرام از امکانات موجود برای تبلیغ و ترویج اصلاحات بهره مند شوید ولی تفکر مخالف این حق را نداشته باشد ؟!

بله حق دارید از احمدی نژاد و هواداران و دوستدارانش بترسید و وحشت کنید چون جایی برای دفاع از عملکرد سه سال اخیر خود ندارید و در حقیقت حرفی برای گفتن وجود ندارد .

بدانید اگر احمدی نژادی هم درانتخابات ۹۶در کار نباشد،بازاین تفکرشماست که محکوم به شکست خواهد بود چون هرچه را که بتوانید از مردم پنهان کنید ،بازهم مردم بوی دروغ را از صدها کیلومتر دورتر تشخیص خواهند داد .

مردم ما چشم و گوششان به فرموده ی مقام معظم رهبری است نه بزرگان شما که هنوز نتوانسته اند ثابت کنند ناآگاه هستند یا خائن ؟!

راستی شما چرا سکوت کردید ؟!و چه سکوت مرگباری بود سکوت شما ؟!

به راستی که مدعیان دروغین اطاعت از ولی فقیه در روزهای گذشته چه بد رسوا شدند.تاریخ : یکشنبه 1395/01/15 | ساعت 00 و 13 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات