تبلیغات
دلاوران مرصاد - اوضاع اسف بار فرهنگی وعدم وجودامنیت اخلاقی در معروفترین مجتمع تجاری شهر
دلاوران مرصاد

ایکاش برخی از مسئولین گرامی ،حیطه وظایف و مسئولیت های خودرا تنها محدود به چهاردیواری دفتر محل ریاست خودنکنند!
ایکاش بعضی وقتها ،تنها بعضی وقتها بعنوان یک شهروند عادی قدم در اماکن عمومی شهری بگذارند که در قبال جامعه اش مسئول هستند !
مسئولین عزیز باور بفرمائید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد اگر دست خانواده گرامیتان را گرفته و درست مانند باقی شهروندان برای مثال قدم در معروفترین مرکزتجاری شهر بگذارید تا ببینید چه وضعیت اسف باری برآن حاکم است .
اینجا دیگر هیچ بانویی در حاشیه امنیت قرارندارد ،محجبه و غیر محجبه هم برای مزاحمین ناموس مردم فرقی نمی کند !اینجا کافیست که فقط زن باشی تا آماج هرگونه آزارو اذیت اخلاقی قرار بگیرید !
آیا مسئولین گرامی  مربوطه راضی هستند تا چنین برخوردهایی با اعضای عزیز خانواده اشان شود؟!
چرا هیچ کس به فکر برخورد با رهگذران مزاحم و هنجارشکن و حتی برخی فروشندگان و مغازه دارانی که کمترین شباهتی با کسبه و بازاری های محترم ندارند نیست ؟!
آیا صرف توقف چند خودروی نیروی انتظامی در اطراف میدان آیت الله کاشانی همه چیز حل خواهد شد؟!
آقایان مسئول روا نیست که در مملکت شیعه و آنهم درشهر شهید پرور کرمانشاه ،ناموس مردم امنیت نداشته باشند ؟!
چرا بعنوان مثال برای برخوردبا  تخلفات اقتصادی و گرانفروشی برخی مغازه ها چند دستگاه عریض و طویل کنترل و بازرسی و قاضی و بازپرس و....وجوددارد اما هیچ نظارتی بر اخلاق و رفتار برخی به اصطلاح کاسب نماها وجودندارد؟!

در ضلع جنوبی میدان آیت الله کاشانی امروز تصویر یکی از شهدای مدافع حرم را نصب نموده بوده اند ،من از ایشان خجالت کشیدم شما را دیگر نمی دانم !

متن ارسالی از سوی یکی از مخاطبین وبلاگ دلاوران مرصاد 


تاریخ : جمعه 1394/08/8 | ساعت 23 و 12 دقیقه و 59 ثانیه | نویسنده : شعیب نظری | نظرات